pirmdiena, 2013. gada 23. septembris

Gatavojamies jubilejai!Rudens lapu virpulī paiet ne tikai dienas, bet aizskrien gadi, un Kārķu tautas namam šis jau ir 80. rudens, kopš  tautas celtajai ēkai tika vērtas durvis, lai pagasta iedzīvotāji varētu sanākt kopā dziedāt, dejot, spēlēt teātri un kopīgos pasākumos pavadīt savu brīvo laiku. Atzīmējot šo jubileju, tautas nama pašdarbnieki gatavo koncertprogrammu ar bijušo dejotāju, dziedātāju un  muzikantu piedalīšanos.
Pasākums notiks š.g. 16. novembrī, kurā tautas nama jubileju apvienosim ar Latvijas Republikas dzimšanas dienas svinībām. Tā kā  dzīves ceļš daudzus ir aizvedis tālāk no Kārķiem, aicinām atsaukties visus tos, kuri kādreiz ir piedalījušies kādā no Kārķu tautas nama pašdarbības kolektīviem vai bijuši to vadītāji.  Ļoti gaidīsim informāciju pa telefonu 26365892 (Dace) vai e-pastu – karkitn@valka.lv  līdz 1. novembrim.
Informācija tiem, kuri vēlas pievienoties koncerta dalībniekiem:
mēģinājumi – senioru deju kolektīvam-  pirmdienas, no plkst. 18.30
                                                                 trešdienas, no plkst. 13.30
                               senioru ansamblim – trešdienas, no plkst.11.30
                                sieviešu ansamblim – trešdienas, no plkst. 19.00
                          vidējās paaudzes deju kolektīvam – otrdienas, no plkst. 19.00
                          muzikantiem – sestdienas, no plkst. 19.00
 Gaidīsim!       
 Amatierteātra fani aicināti tautas namā jau 19. oktobrī plkst.18.00, kad sāksim mūsu aktieru iestudēto lugu videoierakstu retrospekciju. Šajā vakarā skatīsimies 2001. gada ierakstu - Guntas Micānes lugu „Klēts” (režisore Ilga Vīlistere). Visi laipni aicināti!
Par pārējiem videoierakstiem sekojiet informācijai turpmāk!
Tiem, kas nedzied, nedejo, nespēlē teātri, iesakām ievingrināt rokas applaudēšanai un iegādāties piemērotus apavus ballītei, jo  spēlēs grupa „Liepavots”.
Uz tikšanos!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru