ceturtdiena, 2014. gada 4. decembris

Piedalies Ziemassvētku tirdziņā " Dabas bode"


Sestdien, 13. decembrī no saullēkta līdz saulrietam Kārķos notiks Ziemassvētku tirdziņš “Dabas bode”  Ziemeļu stīgas 99. kilometrā, skolas bijušās ēdnīcas telpās.
Aicināti piedalīties visi novada ražotāji, mājamatnieki, visi, kuram ir ko piedāvāt. Ziemassvētku galdam noderēs putraimdesas, skābēti kāposti, zirņi, piparkūkas, medus, tējas, kāds stiprāks dzēriens. Aicināti arī rokdarbnieki piedāvāt adījumus, koka izstrādājumus, rotaļlietas, rotaslietas, pinumus, sveces, Ziemassvētku rotājumus u.c. noderīgas lietas.
Sāc jau gatavoties laikus – ja Tev ir vistas – krāj olas, ja Tev ir mežs – sien slotas, ja Tev ir āboli – gatavo sukādes! Viss būs tirdziņam noderīgs !
Darbosies dāvanu saiņošanas darbnīca, Laimes aka; Rūķu kafejnīcā varēsi mieloties ar cukurvati, karstvīnu un citiem našķiem; pantiņu darbnīcā izvēlēties skaistus vārdus un domas, šneiderienei uz vietas varēsi pasūtīt un tūlīt sašūt dāvanu maisu, bērniem būs iespēja darboties pārsteigumiem bagātā Svētdienas skolas organizētā piparkūku garnēšanas un cepšanas darbnīcā, ikviens, ierodoties tirgū, saņems numuriņu un ar to varēs piedalīties Laimīgo pircēju izlozē, kuri saņems īpašas pārsteigumu balvas.  Atbalstīsim vietējos amatniekus un ražotājus, izvēloties vietējo produkciju, sagādāsim tuvajiem un mīļajiem īpašas dāvaniņas svētkos! Visas dienas garumā ik pa laikam tirgus apmeklētājus priecēs dažādi muzikanti ar lustīgām dziesmām.
Lai bagātinātu dvēseli, visas dienas garumā būs iespējams apmeklēt Kārķu baznīcu un tautas nama kamīnzālē aplūkot Mildas Bīrītes gleznu izstādi un rūķu cepuru izstādi. Ja daba dāvās piemērotu laiku, tad bērni, kamēr vecāki “Dabas bodē” iepērkas, varēs velt sniegavīrus un gatavot sniega rūķu parādi. Nav vajadzīga ne nauda, ne kredīts, lai pēc tirgus apmeklējuma, kopā ar ģimeni izbaudītu lustīgu dzīvi Lustiņdruvā – runātu pa Meža Telefonu, pasēdētu Lielajā Krēsla, apmeklētu Kukaiņu viesnīcu.
 Nāc un baudi Ziemassvētku gaidīšanas prieku! Būsiet mīļi gaidīti Kārķos!
                                                       Kārķu pagasta pārvalde
Interese ir liela, tādēļ piesaki savu placi laikus!
Sīkāka informācija: Sandra Pilskalne (26391447 mob.t)
*saule lec pulksten 8.54
*saule riet pulksten 15.42

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru