trešdiena, 2018. gada 13. jūnijs

Ielīgosim Jāņus!Tuvojoties gada īsākajai naktij un Jāņu vakaram, aicinām ikvienu iesaistīties, piedalīties un izbaudīt Līgo dienas ieskaņu pasākumus, kas Kārķos risināsies divu dienu garumā.
Ceturtdien, 21. jūnijā
plkst. 20.00  aicinām Kārķu pagasta iedzīvotājus un viesus pulcēties uz Valkas – Rūjienas  ceļa ozolu gatves sākumā (pie Kārķu pagasta “Celmiņu” mājām), lai pievienoties fonda ,,1836 ”  pasākumam  ”Izgaismo Latviju” un  atbalstītu uzaicinājumu  “Noej savu sirdskilometru”, kuru kopīgi ejot izbaudīsim dabas, tradīciju un dziesmu spēku.
 plkst. 21.00 Tradīciju salā katrs akcijas dalībnieks aicināts līdzi nest savu malkas pagalīti, lai ar savu nesumu stiprinātu kopīgo uguni, pie kura kopā ar sieviešu ansambli “ Tik un tā” Danas Zirnes vadībā dziedāsim spēka dziesmas Latvijai un pievienosimies iedegtajiem ugunskuriem visapkārt Latvijas robežai! 
Piektdien, 22. jūnijā
 plkst. 17.00 pie Kārķu pamatskolas ekoklases notiks tradicionālās sacensības pļaušanā ar rokas izkapti un spēka sacensības, turpat arī lauku labumu tirdziņš Jāņu dienas mielasta papildināšanai.
 plkst. 20.00 Kārķu Dabas koncertzālē – ielīgošana “ Šurp, Jāņa bērni!”
Lai koptu latviskās tradīcijas, lieli un mazi Jāņa bērni tiek aicināti uz latvisku ielīgošanu.
Svētkus ar rotaļām, dziesmām, vainagu pīšanu, dabu un gaismu godinošiem rituāliem kuplinās folkloras kopa "Mežābele".  Jāņa tēvs cienās ar alu un sieru, Jāņa māte vārīs zāļu tēju, bet mazākie Jāņa bērni varēs piedalīties radošās darbnīcās.
Lai svētku gaidīšanas laiks ir pilns prieka un burvības!Sestdien, 23. jūnijā pl. 8.00 - Jāņu kauss zolītē Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru