otrdiena, 2019. gada 17. decembris

Izmaiņas kino seansosSakarā ar to, ka 29. decembrī plkst. 19.00 TV3 rāda ieprieksējā gada filmu " Jaungada taksometrs ", jauno " Jaungada taksometrs 2 " Kārķu tautas namā rādīsim 30. decembrī plkst. 18.00. Ieeja - 3.00 eur

“Jaungada taksometrs 2” ir pirmā filma Latvijas mūsdienu kino vēsturē, kuras varoņi izdzīvos savas sižeta līnijas turpinājumā.
 Pagājis gads un "Jaungada taksometrs" varoņi atkal skaita stundas līdz Jaunajam gadam. Andrejs pavada to kopā ar savu mīļoto Ilzi, gaidot atbraucam viņas mammu, lai beidzot iepazītos un paziņotu par gaidāmo mazuli. Ilzes daudzo iegribu dēļ, viņš neviļus kļūst par salaveci neparastā pasākumā, kas var mainīt ne tikai viņa paša, bet arī jaunās ģimenes nākotni.
“Jaungada taksometrs 2” galvenajās lomās - Lauris Reiniks, Anete Krasovska, Baiba Sipeniece - Gavare, Valters Krauze, Nauris Brikmanis, Andris Bulis, Zane Dombrovska, Ieva Florence – Vīksne, Māra Sleja, Anna Lieckalniņa un Kozmens.
Filmas “Jaungada taksometrs 2” režisors un idejas autors ir Māris Martinsons, producente Linda Krūkle.

 29. decembrī plkst. 14.00 būs iespēja bērniem un visai ģimenei noskatīties animācijas filmu " Auniņš Šons". Ieeja - 1.00 eur

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru