svētdiena, 2020. gada 19. janvāris

Grēku grāmata

Svētdien, 26. janvārī plkst. 15.00  Kārķu tautas namā visi aicināti uz Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” iestudētu  latviešu dramaturga Jāņa Anerauda neTikomēdiju “Grēku grāmata”, 
Patērētāju biedrības direktoram dzimšanas dienā, starp citām dāvanām, tiek pasniegta arī nezināma autora sarakstīta “Grēku grāmata”, kas saduļķo līdz šim rimto aizkulišu shēmām caurvīto biedrības dzīvi.
Lai arī luga “Grēku grāmata” sarakstīta 1956.gadā, tā nav zaudējusi tēmas aktualitāti – šeptmanība un veiklu shēmu izmantošana pašlabuma gūšanai ir bijusi aktuāla kā padomju laikos, tā arī mūsdienās.

Izrādē piedalās: Dainis TrezinsInita Miglava, Dainis Muhins, Anita Morozova, Dainis Plasis, Artūrs Grīnofs, Jolanta Pinkule, Artis Birzleja, Mārīte Muhina vai Liene Zariņa, Aina Saleniece, Gvido Vilnis Krūmiņš, Raita Tutina. Režisors: Oskars Morozovs.
Komēdija “Grēku grāmata” ir dramaturga un prozaiķa Jāņa Anerauda pirmā luga, viņa vairāk zināmie darbi tapuši sadarbībā ar režisoru Aleksandru Leimani – scenāriji filmām “Vella kalpi” un “Vella kalpi Vella dzirnavās”.
Kauguru pagasta amatieru teātris "Vīzija" 2018.gada nogalē nosvinēja 20 gadu pastāvēšanas jubileju. Latvijas amatierteātru iestudējumu skatē “Gada izrāde 2018” tas ierindojās starp septiņiem labākajiem Vidzemes reģiona teātriem un ir saņēmis augstāko vērtējumu arī 2019.gada skatē. Teātri atbalsta Beverīnas novada pašvaldība, iestudējumu “Grēku grāmata” – reklāmas aģentūra “FDT”.

Ieeja uz izrādi 1.50 eur. Gaidīsim ciemos!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru