pirmdiena, 2013. gada 13. maijs

Gatavojamies Novada svētkiem!IV VALKAS NOVADA SVĒTKI
Kārķu pagastā
AICINĀTI KĀRĶĒNIEŠI, NOVADA IEDZĪVOTĀJI, VIESI NO CITIEM NOVADIEM

19.maijā
plkst.16.00 – svētku ieskaņas koncerts Kārķu baznīcā „PASTAIGA MŪZIKĀ AR SINFONIETTA RĪGA PŪTĒJU KVINTETU” (Ilona Meija – flauta, Pēteris Endzelis – oboja, Guntis Kuzma – klarnete, Artūrs Šults – mežrags, Jānis Semjonovs – fagots).          

25.MAIJĀ
no 13.00 pagasta centrā – Kārķu pamatskolas mazpulka rīkotajā tirdziņā dažādu amatu prasmju izrādīšanā aicināti tautas daiļamata meistari, rokdarbnieki, lauku labumu ražotāji, dažādu preču tirgotāji. Pieteikties līdz 20.maijam pa tālruni 26365892 vai e- pastu: karkitn@valka.lv
Tiem, kuri vēlēsies iepazīt un izbaudīt Kārķu dabu un tuvumā esošās kultūras vērtības, varēs doties pastaigā individuāli vai gida pavadībā. Interesentiem pieteikties pagasta informācijas centrā (mob.t.26391447)
Svētku norises laukumā būs iespēja ikvienam piedalīties fotomīklas „Vai tu tur biji?” risināšanā, bet tautas nama 2. stāvā  -  apskatīt pagasta mākslinieku un mājamatnieku darbus.
Tiks atklāta radošo darbu galerija „Labo domu mozaīka”, kurā novada skolu, pirmskolas un interešu izglītības iestāžu bērni un jaunieši ar pedagogu atbalstu savas labās domas un radošās idejas būs savijuši krāsainos dekoros. Pēc tam bērnus un pieaugušos gaidīs mūziķis Rikko šovprogrammā „Vējiem līdzi”, kurā varēs līdzdarboties gan dejojot, gan dziedot.
Plkst.16.00 Rūjienas pūtēju orķestra „Tālavas taurētājs”  (diriģents Gvido Brenčevs) pavadībā sāksies svētku gājiens, novada pagastu un Valkas pilsētas amatiermākslas kolektīvu jautrs un atraktīvs koncertuzvedums „Sešas pieturas novada dzīvē”, kopīga zupas baudīšana lustīgas mūzikas pavadībā. Nacionālā teātra aktieris   Zigurds Neimanis  visus uzrunās programmā „Nenopietni par nopietno un nopietni par nenopietno”.
Kārķu jauniešu vokāli instrumentālā grupa aicinās visus iesildīties Lielajai Zaļumballei, bet plkst.21.00 sāksies Zaļumballe ar grupu „Dakota”. Pusnaktī  kopīgi izveidosim gaismas ceļu debesīs „Laternu stundā”.

         SVINĒSIM SVĒTKUS KOPĀ – AR LABESTĪBU UN  SMAIDU!

Svētku rīkotāji

25.maijā no plkst.11.00 būs slēgts autoceļa Valka – Rūjiena ceļa posms no Veckārķiem līdz Kārķu centram. Satiksme tiks novirzīta pa apbraucamo ceļu no Valkas un Rūjienas (būs norādes un satiksmes regulētāji). Līdz Kārķu centram iebraukt varēs tirgotāji, svētku dalībnieki un apmeklētāji. Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru