sestdiena, 2020. gada 21. marts

Paliec mājās ar teātris.zip - īpašā izrāžu izlase LTV1 un LTV7


Domājot par teātra skatītājiem, kuriem šobrīd nav iespēju baudīt izrādes klātienē, īpašā plānojuma ietvaros sestdienās un svētdienās LTV1 un LTV7 būs vērojama raidījuma “Teātris.zip” izlase - ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu ierakstītās Latvijas teātru izrādes. Pēc pārraides izrādes varēs vēl 7 dienas skatīties Internetā - “Teātris.zip” lapā.
22. martā plkst. 13.55 LTV1 būs vērojams Nacionālā teātra izrādes “Leo. Pēdējā bohēma” ieraksts. Tas ir Raimonda Paula, Ingas Ābeles un Liānas Langas radīts muzikāls stāsts ar paša Maestro līdzdalību par viņa bohēmiskās jaunības draugu - gleznotāju Leo Kokli. To iestudējis režisors Edmunds Freibergs, galvenajās lomās - Mārtiņš Egliens un Dita Lūriņa.
Nākamajās nedēļās - svētdienās plkst. 13.55 - redzēsim Dailes teātra izrādi ar stāstu par iekāri un krāpšanu, kas bija Intara Rešetina debija režijā - “Nakts vēl nav galā”, un Valmieras teātra godalgoto kaislību drāmu pēc Blaumaņa noveles “Raudupiete”, ko iestudējis Elmārs Seņkovs.
Savukārt no 28. marta sestdienās LTV7 plkst. 13.40 būs vērojamas bērnu izrādes. Kā pirmā - Dailes teātra slavenā “Vārnu ielas republika” par to, ka arī bērni var un prot apvienoties un iestāties pret netaisnību.
Kā ierasts, vienmēr un jebkurā laikā, “Teātris.zip” mājaslapā ir pieejama arī īpašā izrāžu izlase. Tajā izrādes ir pieejamas neierobežotu laiku, atšķirībā no jau ierastās iespējas ēterā redzētās izrādes skatīties nedēļu. Raidījumu cikla “Teātris.zip” arhīvu aicinām skatīties raidījuma mājaslapā.
                                                                                                                                        ( pārpublicēts)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru