pirmdiena, 2022. gada 7. februāris

JAUNA FOTOIZSTĀDE

 

Kārķu tautas namā aicinām aplūkot boksera Maira Brieža tēva Inta Brieža fotoizstādi “Apstājies. Ieskaties. DABA.”.

Ar šo fotoizstādi Ints aicina visus apstāties no ikdienas skrējiena, ieskatīties, apbrīnot un baudīt vareno dabas skaistumu, tās dažādās krāsas. Fotogrāfs piedāvā apskatīt dabu caur viņa objektīvu. Dabu, ko viņš saredz un iemūžina. Dabu visos sīkumos.

Ints audzis, bērnību un skolas gadus aizvadījis Ēvelē. Pie savām saknēm Ēvelē joprojām viņš atgriežas diezgan bieži, jo Ēveles kapos atdusas mamma, kuru apciemo. Tāpat Inta mamma viņam mantojumā atstājusi īpašumus, ko viņš, lai gan šobrīd dzīvo un strādā Rīgā, cenšas uzturēt un kopt. 

Dabas fotografēšana ir Inta lielākā aizraušanās. Ģimenē jau visi pieraduši, ka, braucot kādos izbraucienos, ekskursijās, nebūs iespējams ātri aizbraukt līdz plānotajam galamērķim. Pa ceļam noteikti vairākkārt būs jāapstājas un jāiemūžina kāds dabas skats, ko Ints pa auto logu ieraudzījis. Ārzemju ceļojumos viņam nepatīk laiski gulšņāt un atpūsties pie viesnīcas baseina vai pludmalē, bet gan braukāt apkārt, staigāt un iespējami daudz apskatīt, fotografēt dabu. Ints uzskata, ka nav nekā skaistāka un varenāka par dabu un nevis cilvēks ir dabas valdnieks, bet gan daba ir valdniece, kuru mums ļauts apbrīnot un baudīt.

Brauciet ciemos un ļaujieties fotogrāfa sajūtu lidojumam!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru